Okuma Süresi: < 1 dakika

Deniz Çakmak kimdir sorusunun cevabını inanın bilmiyorum. Deniz Çakmak (ben) üzerine yazımda da belirttiğim gibi zaten bu sorunun cevabını arıyorum. Sonlu bir hayatı yaşayan bir canlıdan ibaretim. Diğer Deniz Çakmak isimli kişiler ve bütün insanları da öyle görüyorum.  

Şöyle bir bakınca diyorum ki emlakçı Deniz Çakmak olsam ve gayrimenkul işiyle uğraşsam nasıl olurdum acaba? Deniz Çakmak Emlak buyurun efendim, tabi gidelim ve size hemen evi göstereyim. Birkaç günlüğüne mimar Deniz Çakmak olayım, tezat bir biçimde emlak işiyle uğraşayım isterdim. Almanya liginde bir futbolcu olmak çok başka dünyalara atardı. Ülkemizin güzide illerinden Adıyaman’da mimar, bir yerlerde bir doktor, X partisinden bir siyasetçi, bir yerlerde öğrenci…  

Bir Deniz Çakmak olarak, ne kadar çok Deniz Çakmak olduğunu hayretle karşılıyorum.  Saydıklarım sadece buz dağının görünen kısmı… Sosyal medyada bir yerlere Deniz Çakmak yazınca çok daha fazlasını anında görüyoruz. Deniz Çakmaklar gelip konumun altına yorum yapsa ve onlara Rober Hatemo gibi dönüp senden çok var desem nasıl hissederlerdi acaba?   

Ben mi kimim? Ben hangi Deniz Çakmak oluyorum? Belki yazarı oynayan ekonomist… Belki hepsi olabilmek için çalışan gerçek bir oyuncu. 

Yazar, öğrenci, ekonomist, futbolcu, ebette bu kadarla sınırlı değil. Vaktim sınırlı olduğu için devam edemiyorum! Hiç zahmet etmeyin, övüp de geldim!  

Kısaca şimdilik böyle görünen biriyim ve bana bu dünyada verilen isim Deniz Çakmak.  Diğerleri gibi sıradan bir insanım. Dünyadaki milyarlarca insandan sadece biriyim, bireyim ve buradayım. denizcakmak.com’a da beklerim. Biri burada, diğer Deniz Çakmaklar nerede?  

error: Content is protected !!